Co robić po pierwszej randce

Sep 17, 2018

Miałeś pierwszą randkę i wszystko poszło dobrze? W takim razie utrzymaj kontakt z osobą, którą poznałeś! Jest kilka rzeczy, które można zrobić.

Napisz miłą wiadomość

Jeśli oboje macie wrażenie, że spędziliście miło wspólny czas i dobrze się bawiliście, powidz o tym! Najelpiej jest powidzieć o tym od razu po randce. Wszyscy ludzie lubią zawsze wiedzieć jak wypadli, szczególnie po randce, aby wiedzieć jak im poszło.Dlatego też miła wiadomość, w której możesz napisać jak bardzo podobało Ci sie spotkanie, może być pozytywnym krokiem w kierunku rozwoju Waszej znajomości.

Praw komplementy

Spróbuj napisać także kilka komplementów w Twojej wiadomości, ale uważaj aby nie brzmiało to zbyt przesadnie. Po prostu bądź szczery i może napisz coś zabawnego na temat sytuacji z Waszej randki.

Następny krok: następna randka

Kiedy wymieniliście już pare wiadomości po pierwszej randce, musicie zdecydować czy chcecie się znów spotkać. Jeśli masz wrażenie, że oboje macie ochotę na następne spotkanie, przejmij inicjatwe i zaproponuj następna randkę. Może znów się okazać, że druga osoba jest nieśmiała i czeka na Twój ruch więc jeśli naprawdę chcesz iść na następna randkę po prostu zapytaj! Na pewno, będziesz wiedzieć kiedy jest najlepsza pora.