Co robić na pierwszej randce

Sep 17, 2018

Gdzie się spotkać i co robić na pierwszej randce, to bardzo ważne pytanie. Spróbuj ustalić zajęcie albo miejsce, które będzie odopowiednie dla Was obojga. Pierwsza randka jest bardzo ważna i dlatego powinna być idealna!

Spacer

Jeśli pogoda jest ładna, czemu nie wykorzystać tej okazji? Unikajcie jednak głośnych miejsc i idźcie na przykład na spacer do parku, gdzie macie dokoła siebie piękną przyrodę i spokojne miejsce aby usiąść na chwile. Pamiętaj: zawsze sprawdź prognoze pogody- nie jest miło być na zewnątrz gdy pada deszcz.

Spotkanie w kawiarnii

Najczęściej, większość spotkań odbywa się w barze, restauracji lub kawiarnii. I to właśnie kawiarnia jest chyba najlepszą opcją na pierwszą randkę, ze względu na neutralnośc tego miejsca.

Wyjście do kina

Może się okazać, że nie wiecie o czym rozmawiać na pierwszej randce. Szczególnie jeśli jesteś nieśmiałą osobą, może kino będzie dobrym pomysłem na pierwszą randkę. Jeśli jesteś zbyt zdenerwowany i czujesz, że jesteś w stanie spędzić dużo czasu rozmawiając bez przerwy z drugą osobą, to możesz po prostu siedzieć obok niej i oglądać film w kinie. A po seansie na pewno będzieci mieć już o czym rozmawiać!