O nas

Sep 17, 2018

Dlaczego powstala strona top5portalerandkowe.pl

Wiem z własnego doświadczenia jak trudne może być znalezienie właściwego portalu randkowego, nie mówiąć już o znalezieniu właściwej kobiety, koleżanki czy przyjaciółki. Dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie naszych doświadczeń w praktyce i stworzyliśmy stronę internetową, która ma za zadanie pomóc polskim singlom w porównaniu portali randkowych online. Informacje na tej stronie odzwierciedlają nasze doświadczenia oraz poszukiwania i mogą pomóc Tobie w dokonaniu właściwej decyzji. Ostatecznie chcemy pomóc Ci znaleźć to czego szukasz!

Co robimy?

Zespół portalu top5portalerandkowe.pl na bieżąco sprawdza serwisy randkowe dla polskich użytkowników. Testujemy nowe funkcje na stronach i prosimy członków portali randkowe o dzielenie się z nami ich opinią na temat tego co im się podoba a co nie. Dodatkowo analizujemy politykę prywatności oraz ceny aby dać lepszy ogląd portali randkowych użytkownikom- czyli Tobie.

Czego nie robimy?

Pomimo wysiłków jakie wkładamy w ten projekt, nie możemy zagwarantować, że znajdziesz to czego szukasz dzięki naszym wskazówkom. Znalezienie odpowiedniego partnera, przyjaciela, miłości czy też przelotnej znajomość jest zależne od wielu czynników, na które my nie mamy wpływu.